Nasza Firma i świadczone przez nas usługi

Night Club "EDEN" istnieje od 1995 roku.
W tym czasie daliśmy się poznać naszym klientom jako firma uczciwa, oferująca szeroki zakres usług po konkurencyjnych cenach.

Nasza działalność nie była by możliwa, gdyby nasi klienci nie obdarzali nas zaufaniem, dlatego w naszej działalności najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych klientów, dyskrecja oraz gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług.

Wszystko to mogliśmy osiągnąć dzięki odpowiednio dobranego personelu który składa się z zaufanych, doświadczonych i dyskretnych pracowników.
Nasze panie, z których większość to piękne Polki oraz wschodnie piękności, potrafią nie tylko władać biegle wieloma językami, ale przede wszystkim spełniają niemal wszystkie "marzenia" naszych klientów, dzięki czemu stale przybywa nam nowych klientów, a tych, którzy są z nami od dłuższego czasu nagradzamy dodatkowymi rabatami.

Jeżeli szukają Państwo miejsca w którym można odpocząć, zrelaksować się, zabawić, oderwać się od codziennych trosk i w miłym towarzystwie pięknych pań spędzić wolny czas i zrealizować "marzenia" - nie mogliście trafić lepiej.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zapraszamy do odwiedzenia strony "atrakcje dodatkowe"...

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.